Sonho Meu Villa
Sonho Meu Villa Campos do Jordão van 12 vierkante meter biedt plaats aan maximaal 2 gasten en bevindt zich op een welgelegen locatie op afstand van 3 km van bezienswaardigheden als de Igreja de São Benedito. De 2-slaapkamer villa ligt binnen 10 minuten rjden weg van het Pórtico da Cidade en beschikt over een terras met uitzicht op de tuin.
Het Parque da Floresta Encantada is 3,1 km verderop gesitueerd. De nabijgelegen educatieve attracties zijn onder andere Auditorium Claudio Santoro, gelegen binnen 15 minuten rijden. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Ducha de Prata-waterval, gelegen 3,2 km verderop.
Het vakantiehuis beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche.
Ervaar ultiem comfort in de keuken van de woning, voorzien van glaswerk. Gasten kunnen Italiaanse gerechten proberen in Zero Hora, gelegen binnen het bereik van Sonho Meu Villa. De gesitueerde in Campos do Jordão Sonho Meu Villa biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving en ligt op 3 km van het treinstation Emilio Ribas.
- Locale bezienswaardigheiden
- Igreja Nossa Senhora da Saúde1084 km
- Livraria Jaguaribe1413 km
- Horto Florestal Park1,1 km
- Shopping Relógio3112 km
- Sitio Boa Vista1031 km
- Museum of History1135 km
- Vale dos Dinossauros Olimpia1383 km
- Vila Capivari3200 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos85 km
- Treinstations
- Treinstation Emilio Ribas3 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Terras
- Flat-screen TV
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Sonho Meu Villa?
Gasten van Sonho Meu Villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Sonho Meu Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Sonho Meu Villa is $36. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Sonho Meu Villa kun je aanbevelen?
Gasten van Sonho Meu Villa kunnen eten in Zero Hora restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Sonho Meu Villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Campos do Jordão zijn de Ducha de Prata-waterval en het Pórtico da Cidade, die respectievelijk op 3 en 2 km van Sonho Meu Villa liggen. Daarnaast is het Parque da Floresta Encantada (3,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.